top of page

ÜLDINFO

Unikaalne.

Hea asukoht.

Turvaline.

Rohelusega ümbritsetud ehitise rajamisel on lähtutud päikese liikumisest, igapäeva elu toetavast läbimõeldud planeeringust ning võimalikult suurest privaatsusest. Siit leiad kõike, mida tõeliseks kodutundeks vajad. Villa tänava ridaelamu ehitamisega alustati soovist pakkuda klientide poolt soositud piirkonda senisest parema planeeringu ja ehituskvaliteediga kodusid, millest tekiksid väga heade siselahendustega kodud aastateks.

Pakkumine perele, kes hindab rahulikku ja rohelist elukeskkonda, kuid samas naudib kõiki hüvesid, mida Tartu linn ja Ülenurme alevik suudab pakkuda. Tartu linnapiir vaid 1,5 km kaugusel. Ülenurme alevikus on olemas kõik eluks vajalik- Ülenurme Gümnaasium, uus Ülenurme Algkool, lasteaiad, kauplus, hea bussiühendus linnaga, suurepärased sportimise ja vabaajaveetmise võimalused, uued kergliiklusteed ning palju rohelust ja vaikust.

​​

Hea asukoht elamiseks ja laste kasvatamiseks noortele peredele. 

Kõik eluks vajalik on vahetusläheduses!

1.jpeg
2.jpg

EHITUSINFO

Villa ridamajas

kohtuvad

looduslähedus,

turvalisus ja 

privaatsus.

Villa tänava ridaelamud asuvad kordumatus piirkonnas. Teist säärast ei leidu. Eramaja hüved on nüüd kättesaadavad ilma kaasnevate kohustusteta. Killuke luksust loodusega ümbritsetud keskkonnast. See ei ole lihtsalt kodu. See on unelmate kodu.

  • ISIKLIK KODUÕU

  • AVARAD TERRASSID JA PRIVAATSED ÕUEALAD

  • MAAST LAENI AKNAD JA VALGUSKÜLLASED KORTERID

  • JALTUSKÄIGU KAUGUSEL ASUVAD POOD, LASTEAED JA KOOL

  • TURVALINE ÜMBRUSKOND

  • VAIKNE, PRITVAATNE JA ELITAARNE ELURAJOON

  • ÜMBRITSEV HEKK PEIDAB KRUNDI VÕÕRASTE PILKUDE EEST

SISEKUJUNDUS

Lõunamaiselt helge ja kõrge

kvaliteet.

Sisekujunduse peamised märksõnad on lõunatuuled, valgus ja tõusev päike. Inspiratsiooni on ammutatud helgematest toonidest, elegantsetest ja neutraalsetest looduslikest materjalidest. Naturaalsed heledad puitpõrandad, looduskivi stiilis keraamilised pinnad ja värskendavad aktsentvärvid. Rodeaelamu kõides boksides on lõunamaine helgus ja värskus.

Autosõit

kesklinna

8 min

Bussisõit

kesklinna

28 min

Jalutuskäik

kooli

19 min

Jalutuskäik

lasteaeda

7 min

Jalutuskäik

poodi

17 min

Jalutuskäik

spordiväljakule

15 min

Jalutuskäik

bussipeatusse

20 min

ELUKESKKOND

Looduslähedus või linnamelu -

siin ei pea enam valima.

Villa tänava ridaelamu sobib ideaalselt koduks nii inimestele, kes linnamelust looduslähedusse ihkavad kui ka lastega peredele. Rajooni vahetus läheduses asuvad mitmed lasteaiad ja koolid, piirkond pakub ka rohkelt võimalusi sportimiseks ning meelelahutuseks.

bottom of page