top of page

ÜLDINFO

Unikaalne.

Hea asukoht.

Turvaline.

2022. aasta jaanuaris valmivad uued A- energiaklassi rideaelamud Ülenurme keskuses. Mõnusa elukeskkonna loomiseks projekteerisid arhitektid hoone n-ö seest väljapoole ehk alustasid inimeste vajadustest ja mugavustest ning alles seejärel andsid ehitisele arhitektuurse vormi. Sellepärast on meie ridaelamutes hea ja inimlik keskkond – need on mõeldud elu ja puhkuse nautimiseks.

Pakkumine perele, kes hindab rahulikku ja rohelist elukeskkonda, kuid samas naudib kõiki hüvesid, mida Tartu linn ja Ülenurme alevik suudab pakkuda. Tartu linnapiir vaid 2 km kaugusel. Ülenurme alevikus on olemas kõik eluks vajalik- Ülenurme Gümnaasium, uus Ülenurme Algkool, lasteaiad, kauplus, hea bussiühendus linnaga, suurepärased sportimise ja vabaajaveetmise võimalused, uued kergliiklusteed ning palju rohelust ja vaikust. Ümbruses asfalteeritud teed ja kaunis loodus.

​​

Hea asukoht elamiseks ja laste kasvatamiseks noortele peredele. 

Kõik eluks vajalik on vahetusläheduses!

EHITUSINFO

Nõmmiku elamukvartalis kohtuvad

looduslähedus,

hea ja tervsikik elukeskkond.

Nõmmiku tänava ridaelamud asuvad kordumatus piirkonnas. Teist säärast ei leidu. Eramaja hüved on nüüd kättesaadavad ilma kaasnevate kohustusteta. Killuke luksust loodusega ümbritsetud keskkonnast. See ei ole lihtsalt kodu. See on unelmate kodu.

  • ISIKLIK KODUÕU

  • AVARAD TERRASSID JA PRIVAATSED ÕUEALAD

  • MAAST LAENI AKNAD JA VALGUSKÜLLASED KORTERID

  • JALTUSKÄIGU KAUGUSEL ASUVAD POOD, LASTEAED JA KOOL

  • TURVALINE ÜMBRUSKOND

  • VAIKNE, PRITVAATNE JA ELITAARNE ELURAJOON

  • ÜMBRITSEV HEKK PEIDAB KRUNDI VÕÕRASTE PILKUDE EEST

  • SAMAL TÄNAVAL 50 M KAUGUSEL ASUB PARK JA LASTE MÄNGUVÄLJAK.

SISEKUJUNDUS

Lõunamaiselt helge ja kõrge kvaliteet, mida täiendab päikeseküllased terrassid

Tervis- ja loodushoid on meie jaoks olulised, sellepärast on kõik sisekujunduses kasutatud materjalid naturaalsed. Sisekujunduse 

peamised märksõnad on lõunatuuled, valgus ja tõusev päike. Inspiratsiooni on ammutatud helgematest toonidest, elegantsetest ja neutraalsetest looduslikest materjalidest. Naturaalsed heledad puitpõrandad, looduskivi stiilis keraamilised pinnad ja värskendavad aktsentvärvid. Rodeaelamu kõides boksides on lõunamaine helgus ja värskus.

Autosõit

kesklinna

14 min

Bussisõit

kesklinna

28 min

Jalutuskäik

kooli

4 min

Jalutuskäik

lasteaeda

10 min

Jalutuskäik

poodi

9 min

Jalutuskäik

spordiväljakule

4 min

Jalutuskäik

bussipeatusse

10 min

ELUKESKKOND

Looduslähedus või linnamelu -

siin ei pea enam valima.

Nõmmiku tänava ridaelamu sobib ideaalselt koduks nii inimestele, kes linnamelust looduslähedusse ihkavad kui ka lastega peredele. Rajooni vahetus läheduses asuvad mitmed lasteaiad ja koolid, piirkond pakub ka rohkelt võimalusi sportimiseks ning meelelahutuseks.

bottom of page